Sutnar Ladislav (Plzeň 1897 - 1976 New York)
Venuše / Honey Bee, signováno a datováno vlevo dole Ladislav Sutnar 65, akryl/masonit, 109 x 180 cm, rám
Vystaveno:
Ladislav Sutnar - Praha - New York - Design in action, Jízdárna Pražského hradu, Praha 2003 Reprodukováno: Ladislav Sutnar - Praha - New York - Design in action, Praha 2003, str. 286, obr. 530
27.05.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 1.400.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 750.000,-
Vystaveno:
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |